Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
TWÓJ DZIELNICOWY
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
Mapy Zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
tourist
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
dopalacze_nafb
Aktualności
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.01.2017.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

sygnalpolicyjny16 stycznia na terenie gminy Kościelec policjanci ujawnili podczas kontroli drogowej 300 sztuk paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar w aucie m-ki Peugeot Partner przewoził 43-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Tytoń trafił do policyjnego depozytu, natomiast zatrzymany 43-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za naruszenie przepisów z kodeksu karnego skarbowego, za który grozi bardzo wysoka grzywna. Mundurowi oszacowali, iż straty na szkodę Skarbu Państwa z tytułu nie opłaconego podatku akcyzowego przekraczają 5000 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu kolskiego, który kierował osobowym  autem, będąc pod działaniem alkoholu.  

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.01.2017.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

gwiazda13 stycznia w Grzegorzewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena, za kierownicą którego siedział 34-letni mieszkaniec powiatu kolskiego. Podczas legitymowania okazało się, że 34-latek posiada przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi do trzech lat więzienia. 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych. Mundurowi ponadto zatrzymali trzech pijanych kierujących osobowymi autami oraz siedmiu nietrzeźwych rowerzystów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
13.01.2017.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

prawo_jazdy12 stycznia w Kole na ulicy Toruńskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem trzech osobowych aut. Z ustaleń mundurowych wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, kierujący Volvo włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Toruńską osobowemu Mercedesowi. W wyniku zderzenia pojazdów uszkodzone zostało także zaparkowane na poboczu auto m-ki Porsche. Na szczęście, żadnemu uczestnikowi zdarzenia drogowego nic się nie stało. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 39-letniemu mieszkańcowi powiatu kolskiego, który kierował autem m-ki Volvo prawo jazdy. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej odpowie teraz przed sądem, który także zadecyduje czy zostanie orzeczony wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu kolskiego, który kierował osobowym  autem, będąc pod działaniem środków odurzających.  

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.01.2017.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym oraz kierowcę, który jechał autem mimo decyzji uprawnionego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
09.01.2017.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

prawo_jazdy08 stycznia w miejscowości Wrząca Wielka funkcjonariusze kolskiej drogówki ujawnili kierującego osobowym BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym o 56 km/h. Mieszkańcowi województwa kujawsko-pomorskiego mundurowi zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy oraz ukarali mandatem karnym.

06 stycznia na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kole, nieustalony dotychczas sprawca, z niezamkniętego auta m-ki Audi dokonał kradzieży znajdującego się wewnątrz pojazdu telefonu komórkowego oraz portfela, w którym znajdowały się dokumenty pokrzywdzonego.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca siedmiu kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego pijanego kierującego osobowym autem.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
05.01.2017.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99704 stycznia w Kole policjanci zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie zabroniony susz roślinny. Młody mieszkaniec powiatu kolskiego odpowie za posiadanie środków odurzających, za które grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali kierującego osobowym autem, który był pod działaniem środków odurzających oraz pijanego rowerzystę.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
03.01.2017.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

radiowozW nocy z 01/02  stycznia na terenie jednej z prywatnych posesji w gminie Kościelec, nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi z niezamkniętego osobowego auta. Straty wyceniono na kilkaset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
02.01.2017.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

syg.01 stycznia policjanci zatrzymali 26-letnią mieszkankę Koła, która z mieszkania swojej koleżanki dokonała kradzieży telefonu komórkowego. Kobieta usłyszała już zarzut zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie także 23-letni mieszkaniec Koła, który zaoferował swoją pomoc przy sprzedaży skradzionego telefonu. Młody mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, za który grozi do 2 lat więzienia. Skradziony telefon o wartości około 1 000 złotych został odzyskany przez funkcjonariusz i przekazany prawowitemu właścicielowi.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca siedmiu kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta i nietrzeźwego rowerzystę, a także 19-letniego mieszkańca Koła, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1679
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
publikacje-dsc
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg