Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.06.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kajdanki27 czerwca na teren jednej z posesji w gminie Osiek Mały wtargnął pijany 35-letni mężczyzna. Kiedy właściciel gospodarstwa nakazał nieznajomemu mężczyźnie opuścić teren posesji, ten zaczął się awanturować i zagroził podpaleniem dobytku. Poinformowani o całym zdarzeniu policjanci zatrzymali 35-latka. Mężczyzna z uwagi na stan nietrzeźwości (ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu), noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia kiedy wytrzeźwiał, usłyszał dwa zarzuty: naruszenia miru domowego oraz kierowania gróźb karalnych, za które grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

27 czerwca w Kole na terenie odbywającego się w tym czasie zlotu motocyklowego (błonie nadwarciańskie), mieszkanka Koła poinformowała policjantów, że została przemocą zmuszona do obcowania płciowego przez jednego z uczestników zlotu. Do zdarzenia miało dojść podczas wspólnego spożywania alkoholu w jednym z namiotów z nowo poznanym mężczyzną. Na podstawie posiadanych informacji policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego. Zebrane przez kolskich funkcjonariuszy materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zagrożonego karą nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Ponadto na wniosek Policji, Prokuratura Rejonowa w Kole zastosowała wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta, nietrzeźwego motorowerzystę, sześciu rowerzystów z promilami oraz kierującego autem pomimo sądowemu zakazowi prowadzenia pojazdów i kierowcę osobowej Toyoty, który wsiadł za kierownicę pojazdu nie stosując się do decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

policjant25 czerwca w Kole, nieustalony dotychczas sprawca wykorzystując nieuwagę robiącej zakupy kobiety, ukradł z torebki damskiej portfel, w którym znajdowały się dokumenty pokrzywdzonej.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsce dwóch kolizji drogowych.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

radiowoz24 czerwca w Kole, policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Koło, który posiadał przy sobie zabroniony susz roślinny. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali jednego pijanego kierowcę osobowego auta.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99723 czerwca Komenda Powiatowa Policji w Kole otrzymała zgłoszenie o kradzieży osobowego auta m-ki Renault Laguna na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kole. W chwili obecnej policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży pojazdu.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczyli miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kajdanki22 czerwca policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego ze sklepów w Kłodawie. Sprawcą okazał się mieszkaniec Kłodawy, który podczas zatrzymania posiadał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Włamywacz noc spędził w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. 33-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.06.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

znakwypadekdrogowyW nocy z 20/21 czerwca na drodze wojewódzkiej nr 473 w miejscowości Przybyłów, 21-letni mieszkaniec gminy Dąbie kierując autem osobowym m-ki Opel Astra z nieustalonych dotychczas przyczyn, na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie dachował. W wyniku zdarzenia dwie osoby (kierowca i pasażer) z lekkimi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Pozostali trzej pasażerowie pojazdu nie doznali żadnych obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczynę wypadku.

W nocy z 20/21 czerwca w jednej z miejscowości w gminie Koło, nieustalony dotychczas sprawca wszedł na teren posesji i ukradł cztery opony ze stalowymi felgami oraz kosiarkę elektryczną. Łączną sumę strat wyceniono na 1 800 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca siedmiu kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego motorowerzystę i jednego nietrzeźwego rowerzystę.
 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który kierując jednośladem złamał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.06.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1323
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg