Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

112W nocy z 18/19 września w miejscowości Rośle w gminie Dąbie, nieustalony dotychczas sprawca dokonał podpalenia znajdujących się na polu uprawnym około 160 sztuk balotów słomy o łącznej wartości kilku tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego motorowerzystę, a także dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 997W okresie od 15 do 17 września złodziej włamał się do altanki na terenie ogródków działkowych w Kole i ukradł agregat prądotwórczy m-ki KINZO. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 400 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali mieszkańca Dąbia, który kierował motocyklem będąc w stanie nietrzeźwości.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych, a także zatrzymali pięciu nietrzeźwych cyklistów oraz kierującego rowerem, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

paragraf 115 września nieustalony dotychczas mężczyzna oszukał (metodą na wnuczka) małżeństwo z Dąbia na kwotę kilku tysięcy złotych. Sprawca podczas rozmowy telefonicznej podając się za syna osób poszkodowanych, poinformował że spowodował wypadek drogowy i potrzebne są pieniądze na wpłatę kaucji, ponieważ w przeciwnym razie trafi do więzienia. Nieświadomi podstępu rodzice przekazali podstawionej osobie podającego się za policjanta swoje oszczędności. Kilkadziesiąt minut później pokrzywdzeni zorientowali się że zostali oszukani.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków natomiast policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.09.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

policjainformujew okresie 11/12 września br w Tarnówce n/n sprawca z  przyczepy rolniczej dokonał kradzieży tylnych świateł, przewodów elektrycznych i hydraulicznych powodując straty w wysokości około 2.000,-zł, 

w okresie 11/12 września br w Dziubinie n/n sprawca dokonał uszkodzenia drzwi tarasowych w budynku mieszkalnym powodując straty w wysokości około 1.000,-zł,

w dniu 12 września br w Grzegorzewie u 24-letniego mężczyzny ujawnili woreczek strunowy z zawartością narkotyku - marihuany,

w okresie 13/14 września br w Kole przy ul. Toruńskiej n/n sprawca po uprzednim przecięciu kłódki  szafki narzędziowej włamał się do jej wnętrza skąd ukradł trzy szlifierki kątowe oraz mieszadło. Straty pokrzywdzony oszacował na kwotę 1.200,-zł,

w dniu 14 września br. w Kole przy ul. Wojciechowskiego jedna kobieta i trzech mężczyzn naruszyli mir domowy tj. wbrew wyraźnym żądaniom właściciela mieszkania nie chcieli go opuścić oraz grozili mężczyźnie pozbawieniem życia i zdrowie. Za taki czyn grozi nawet trzy lata pozbawienia wolności.    

Na drogach powiatu kolskiego obyło się bez wypadków drogowych, policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali także trzech nietrzeźwych kierujących rowerami oraz jednego kierującego, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.   

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
12.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń kryminalnych.

gwiazdaNa drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.
 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
11.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:


policeW dniu 10 września o godz. 20.25 w Kole przy ul. Toruńskiej podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili u pasażera pojazdu 21 - letniego mieszkańca Gminy Osiek Mały  narkotyk w postaci marihuany.
 
Także wczoraj około godz. 21.00 w Kłodawie przy ul. Stefana Wyszyńskiego kontrolowali 16 - letniego chłopca. W czasie kontroli okazało się, że posiada przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Młodzieńcem zajmie się teraz Sąd Rodzinni i Nieletnich. 
 
W dniu wczorajszym w Kole przy ul. Kolejowej n/n sprawca wykorzystując pozostawienie roweru bez zabezpieczenia i dozoru dokonał jego kradzieży. Wartość roweru pokrzywdzony oszacował na kwotę 1000,-zł.
 
Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwych kierującego pojazdem mechanicznym, który za swój czyn odpowie przed Sądem. Policjanci już zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami za ten czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.09.2014.

radiowoz1Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń kryminalnych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych. Policjanci dokonali zatrzymania dwóch dowodów rejestracyjnych od pojazdów, gdyż ich stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym.  
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1134
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg