Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
TWÓJ DZIELNICOWY
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
Mapy Zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
dopalacze_nafb
Aktualności
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

sygnal28 kwietnia policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Kościelec, który dokonał zniszczenia poprzez rozdarcie agrowłókniny, którą były przykryte sadzonki truskawek na jednej z działek rolnych. Straty wyceniono na kwotę 2 000 złotych. Zatrzymanemu wandalowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijaną kobietę, która kierowała motorowerem.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
28.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

11226 kwietnia na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kole, nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży torebki damskiej z niezamkniętego auta m-ki Nissan. Łupem złodzieja padły m.in. dokumenty, pieniądze oraz telefon komórkowy.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych. Ponadto mundurowi uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy ciągnika rolniczego, motorowerzyście i jednemu rowerzyście.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji, a policjanci zatrzymali pijanego motorowerzystę.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.04.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

sygnalpolicyjny24 kwietnia na terenie gm. Olszówka nieustalony dotychczas sprawca wykorzystując nieobecność domowników, włamał się do domu jednorodzinnego i ukradł znajdujące się w pomieszczeniach mieszkalnych pieniądze. Straty wyceniono na kwotę kilku tysięcy złotych.

W nocy z 21/22 kwietnia w gm. Chodów, złodziej włamał się do garażu, w którym zaparkowany był osobowy volkswagen, a następnie ukradł z pojazdu m.in. radioodtwarzacz, stalowe felgi wraz z oponami oraz akumulator.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych. Mundurowi ponadto zatrzymali dwóch pijanych kierujących osobowymi autami oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów, a także zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który jadąc autem przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda21 kwietnia w Kole, nieustalony dotychczas sprawca dokonał przywłaszczenia pozostawionego przez właściciela na ławce w parku laptopa m-ki Lenovo. Straty wyceniono na kilkaset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów oraz zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99719 kwietnia w miejscowości Grzegorzew nieustaleni dotychczas sprawcy obrzucili kamieniami przejeżdżające osobowe auto m-ki Volkswagen Passat. Straty wyceniono na kwotę kilku tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym autem wbrew decyzji uprawnionego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.04.2016.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.04.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

radiowoz115 kwietnia policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca gminy Osiek Mały, który posiadał w mieszkaniu ponad 4 kilogramy tytoniu oraz około 4 litry alkoholu etylowego bez polskich znaków akcyzy. 

16 kwietnia w jednym ze sklepów na ul. Broniewskiego w Kole, nieustalony dotychczas sprawca ukradł z torebki damskiej portfel, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty.

17 kwietnia policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z jednego z nagrobków na cmentarzu w gm. Grzegorzew, wykonanego z brązu krzyża.

W nocy z 15/16  kwietnia na parkingu niestrzeżonym w Dąbrowicach Starych nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży z zaparkowanej naczepy ciągnika siodłowego kilkunastu sztuk myjek typu Kearcher. Straty wyceniono kilkanaście tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali trzech pijanych kierujących osobowymi autami, a także dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1521
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
publikacje-dsc
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg