Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99720 października około godz. 12:00 w jednej z miejscowości w gminie Kościelec doszło do pożaru pomieszczenia mieszkalnego, w wyniku którego poparzeń ciała doznał 65-letni domownik. Ze wstępnych ustaleń służb mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że ogień w mieszkaniu pojawił się na wskutek zwarcia instalacji elektrycznej od źle działającej poduszki elektrycznej. Spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia. Okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

20 października nieustalony dotychczas złodziej wykorzystując nieobecność domowników włamał się do jednego mieszkań w Kole i ukradł biżuterię, pieniądze oraz laptopa. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji. Policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów. Jeden z zatrzymanych kierujących jednośladami posiadał także sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.10.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

rower19 października około godz. 19:00 w miejscowości Bogusławice kierujący samochodem osobowym m-ki Daewoo Tico 20-letni mieszkaniec Babiaka, na prostym odcinku drogi uderzył w jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku zderzenia 44-letni mieszkaniec gminy Sompolno, który kierował jednośladem trafił do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autem był trzeźwy, natomiast stan trzeźwości rowerzysty ustali badanie krwi. W powyższej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury.

19 października na cmentarzu parafialnym w Dębach Szlacheckich, nieustalony dotychczas sprawca pomalował farbą nagrobek. Wandal spowodował straty o wartości kilku tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali czterech pijanych kierujących pojazdami mechanicznymi, dwóch nietrzeźwych rowerzystów oraz kierującego autem, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

dsc_054116 października w Kole na ul. Toruńskiej miał miejsce wypadek drogowy. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem ciężarowym m-ki Iveco Magirus  43-letni mieszkaniec powiatu tureckiego, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku zdarzenia 28-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala. Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego rowerzystę oraz dwóch cyklistów, którzy złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem osobowym bez prawa jazdy oraz pod działaniem alkoholu i środków odurzających.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej.
 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
14.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

policja_dzrwiMinionego weekendu na terenie gminy Osiek Mały, złodziej wszedł przez otwarte okno do budowanego domu, a następnie ukradł znajdujące się w pomieszczeniu elektronarzędzia o łącznej wartości 1 000 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
13.10.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kradziez10 października w jednej z miejscowości w gminie Chodów, policjanci z Komisariatu w Kłodawie zatrzymali 59-latka, który w swoim mieszkaniu pobierał energię z instalacji elektrycznej podłączonej z pominięciem licznika. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kradł prąd od września 2014 roku. Zatrzymanemu sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

11 października w Kole złodziej ukradł pozostawiony przed klatką schodową rower m-ki Gazele. Wartość skradzionego mienia wyceniono na 1 500 złotych.

10 października mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Dąbie zgłosił kradzież z budynku gospodarczego motocykla MZ 250 wraz z dowodem rejestracyjnym. Straty wyceniono na 250 złotych.

09 października na terenie gminy Koło, nieustalony dotychczas sprawca ukradł z niezamkniętego auta m-ki Renault Laguna pozostawionego przed posesją radio CB z anteną oraz dokumenty od pojazdu.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch pijanych kierujących autami osobowymi, jednego nietrzeźwego motocyklistę oraz pięciu rowerzystów pod działaniem alkoholu.  

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

maryhaw09 października w Kole policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego podczas legitymowania, ujawnili u 20-letniego mieszkańca gminy Olszówka około jednego grama suszu roślinnego koloru zielono-brunatnego. Młody mężczyzna odpowie teraz przed sądem za posiadanie środków odurzających za które grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

09 października około godz. 18:00 w miejscowości Lisice gm. Dąbie, doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczył samochód osobowy m-ki Opel Astra oraz rowerzysta. Z ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem osobowym 30-letnia mieszkanka gm. Grabów nie dostosowała prędkości jazdy do warunków atmosferycznych, a także nie zachowała bezpiecznej odległości od wymijanego rowerzysty w wyniku czego uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku rowerem 64-letniego mężczyzny. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierującej autem policjanci za rażące złamanie przepisów ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy. O dalszym losie uprawnień do kierowania pojazdami 30-letniej kobiety zadecyduje Sąd.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali kierowcę osobowego auta, który prowadził auto będąc pod działaniem środków odurzających, a także pijanego rowerzystę.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1156
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg