Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
TWÓJ DZIELNICOWY
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
dopalacze_nafb
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.11.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

11228 listopada kolscy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Grzegorzew zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie zakazane substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Dwóch z zatrzymanych mężczyzn to mieszkańcy Koła w wieku od 20 do 34 lat, a trzeci to 33-letni mieszkaniec Grzegorzewa. Za popełnione przestępstwo, mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

28 listopada w jednej z miejscowości w gm. Olszówka, nieustaleni dotychczas sprawcy pod pretekstem sprzedaży odzieży weszli do mieszkania 88-letniej kobiety, a następnie wykorzystując jej nieuwagę dokonali kradzieży znajdujących się w pomieszczeniu pieniędzy.

W nocy z 27/28 listopada w Kole, nieustalony dotychczas wandal dokonał uszkodzenia zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym auta m-ki Mercedes. Sprawca zbił szyby w pojeździe powodując straty w kwocie kilkunastu tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsca siedmiu kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę osobowego auta.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kopia s700244725 listopada kolscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który kamieniem uszkodził osobowe auto m-ki Alfa Romeo. Badanie stanu trzeźwości sprawcy wykazało ponad 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany mieszkaniec Koła noc spędził w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

26 listopada policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Koła, który ręką uszkodził lusterko zewnętrzne przy zaparkowanym na ul. Sienkiewicza osobowym aucie m-ki Skoda. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat więzienia.

26 listopada w Kole, nieustalony dotychczas sprawca, wykorzystując nieuwagę ekspedientki sklepu spożywczego, ukradł z zaplecza obiektu handlowego pieniądze. Łupem złodzieja padło kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsca dziesięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kradziez24 listopada policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Kłodawa, który w swoim mieszkaniu nielegalnie przyłączył się do linii elektrycznej pobierając prąd bez uiszczania opłaty. Mundurowi ustalili, że proceder ten trwał od marca br. Za popełnione przestępstwo 59-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

24 listopada na ul. Jana Pawła II w Kole osobowe auto m-ki Fiat Seicento uderzyło w przechodzącą przez przejście dla pieszych 51-letnią mieszkankę Koła. Kierujący samochodem 49-letni mieszkaniec gm. Kościelec był trzeźwy. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. W powyższej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ustali okoliczności wypadku.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę osobowego auta.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.11.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

gwiazdakolo22 listopada policjanci ujawnili przy 19-letnim mieszkańcu gminy Koło ponad 2 gramy zakazanej substancji odurzającej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zabezpieczona substancja to marihuana. Młodemu mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

W nocy z 21/22 listopada skradziono samochód osobowy m-ki Renault Clio, który był zaparkowany na jednym z niestrzeżonych parkingów w Kłodawie. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W miniony weekend na terenie gminy Kościelec nieustalony dotychczas sprawca, wykorzystując nieobecność mieszkańców włamał się do domu jednorodzinnego. Łupem złodzieja padła biżuteria.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsca dziesięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch pijanych kierowców osobowych aut i trzech nietrzeźwych rowerzystów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 997W okresie 01-13 listopada, nieustalony dotychczas sprawca włamał się do opuszczonych magazynów zlokalizowanych na terenie gminy Kłodawa i dokonał kradzieży znajdujących się w pomieszczeniach elementów metalowych oraz miedzianych. Łączną sumę strat wyceniono na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.11.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

radiowoz117 listopada na skrzyżowaniu ul. PCK i Blizna w Kole doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osoby pieszej oraz osobowego Nissana. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący autem 49-letni mieszkaniec gminy Koło potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 61-letnią mieszkankę Koła. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W powyższej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ustali okoliczności wypadku.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1424
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
publikacje-dsc
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg