Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
baner---plakat-pokrzywdzeni-2015-v3  
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.03.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kopia dsc_001827 marca w miejscowości Cichmiana w gm. Dąbie osobowe auto m-ki Volkswagen Golf zderzyło się z samochodem ciężarowym m-ki Renault Premium. W wyniku zdarzenia drogowego jeden z pasażerów osobowego Volkswagena trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. W powyższej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

28 marca w jednej z miejscowości w gminie Osiek Mały, kolscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Młodemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

29 marca w jednej z miejscowości w gminie Grzegorzew, funkcjonariusze Wydziału Prewencji zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie zabronione środki odurzające. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali czterech pijanych kierujących osobowymi autami oraz trzech nietrzeźwych rowerzystów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.03.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

policjant26 marca w jednym z marketów w Kole nieustalony dotychczas sprawca ukradł pozostawiony na sklepowej ladzie przez jednego z klientów portfel, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty pokrzywdzonego.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.03.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazdakolo25 marca policjanci ustalili tożsamość złodzieja, który na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy systematycznie okradał 64-letnią mieszkankę gminy Koło. Sprawcą okazał się niespełna 17-letni członek rodziny pokrzywdzonej, który podczas odwiedzin kradł biżuterię i pieniądze. Łączną sumę strat wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który posiadał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.03.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

11224 marca policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy usiłowali włamać się  do jednej z kwiaciarni na terenie gminy Osiek Mały. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy wymienionej gminy w wieku 16 i 17 lat. Policjanci ustalili także, że dwaj młodzi mężczyźni około dwa tygodnie wcześniej włamali się do tej samej kwiaciarni i ukradli około 60 sztuk zniczy o łącznej wartości około 150 złotych. Sprawcom mundurowi przedstawili zarzuty i przesłuchali w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji, a policjanci zatrzymali jednego pijanego rowerzystę, który wsiadając na rower złamał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.03.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kontrola23 marca w jednej z miejscowości w gminie Koło policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę, który jak się później okazało posiadał przy sobie susz roślinny koloru zielonego. 20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Dzień później na jednej z ulic w Kole funkcjonariusze kolskiej komendy zatrzymali 18-latka, który także posiadał przy obie marihuanę.

23 marca w jednym ze sklepów obuwniczych w Kole, złodziej wykorzystując nieuwagę ekspedientki ukradł pozostawiony bez nadzoru telefon komórkowy m-ki. Sony Xperia. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 500 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsca czterech kolizji drogowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.03.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

radiowoz121 marca na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kościelcu, kolscy policjanci ujawnili zaparkowany ciągnik siodłowy m-ki DAF wraz z naczepą, który został skradziony w nocy z 20/21 marca na terenie Niemiec. Kolscy kryminalni zabezpieczyli odzyskany pojazd oraz podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży.

22 marca w Kole, policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie około grama zabronionej substancji odurzającej. Młodemu mieszkańcowi Koła grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych, zatrzymali pijanego motorowerzystę i kierującego ciągnikiem rolniczym oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.03.2015.
kontr3Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.
 
Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech  kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch pijanych kierujących pojazdami mechanicznym. Zatrzymano także dwóch kierujących pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami. Ponadto, policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych rowerzystów. 
 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.03.2015.
stantrzezwosci2Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:
W okresie od 14 do 18 marca br.w Kole przy ul. Narcyzowej n/n sprawca po uprzednim zerwaniu kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do piwnicy dostał się do jej wnętrza skąd ukradł dwie wędki łącznej wartości 1000,-złotych. 
 
Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej. Mundurowi minionej doby zatrzymali kierowcę osobowego auta posiadającego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kierował samochodem w stanie po użyciu alkoholu.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1263
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg