Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
TWÓJ DZIELNICOWY
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
Mapy Zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
tourist
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
dopalacze_nafb
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.10.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

policja_dzrwiW nocy z 21/22 października na terenie gminy Koło, nieustalony dotychczas sprawca ukradł z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego elementy motoroweru m-ki Longjia. Straty wyceniono na kwotę kilkuset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców osobowych aut oraz jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej. Ponadto mundurowi zatrzymali pijanego motorowerzystę i kierowcę, który prowadził auto pomimo decyzji uprawnionego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

syg.W nocy z 18/19 października złodziej włamał się do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Koło. Łupem włamywacza padła piła spalinowa o wartości kilkuset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch pijanych rowerzystów. Jeden z zatrzymanych cyklistów posiadał także sądowy zakaz prowadzenia jednośladów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

drogowka118 października na terenie gminy Koło policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-latka, który podróżował osobowym volkswagenem. Podczas legitymowania kierowcy okazało się, że 22-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych policjanci obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta i  jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 997W okresie od 12 do 15 października nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży z jednego z cmentarzy na terenie gminy Koło dwa marmurowe wazony. Straty wyceniono na kwotę kilkuset złotych.

Na drogach powiatowych policjanci obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.10.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

tyton114 października policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Koła, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 24 kilogramy tytoniu luzem bez polskich znaków akcyzy. Mundurowi ustalili, że z tytułu nie zapłaconego podatku akcyzowego straty Skarbu Państwa wyniosły ponad 18 000 złotych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty, za które grozi trzech lat pozbawienia wolności.

1410201614 października około godz. 17.45 w miejscowości Ladorudzek doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 42-letni kierowca – mieszkaniec gminy Olszówka. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, w wyniku czego auto dachowało. Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

1610201616 października około godz. 19:20 w miejscowości Bogusławice doszło do zderzenia wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej osobowego Mitsubishi oraz jadącego drogą wojewódzką nr 269 auta m-ki Opel Astra. W wyniku zderzenia pojazdów kierujący Mitsubishi 35-letni mieszkaniec gm. Babiak zginął na miejscu. Pasażer Mitsubishi 20-letni mieszkaniec gm. Izbica Kujawska oraz kierowca opla 43-letni mieszkaniec Konina z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

15 października  w miejscowości Babiak, nieustalony dotychczas sprawca ukradł z torebki mieszkanki gminy Babiak portfel w którym znajdowały się  dokumenty pokrzywdzonej oraz pieniądze.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego pijanego motorowerzystę i dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
14.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda13 października w Kole, nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży pieniędzy z zaplecza jednego z obiektów handlowych. Łupem złodzieja padło kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta i jednego nietrzeźwego rowerzystę.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
12.10.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

policja_dzrwiW nocy z 09/10 października, nieustalony dotychczas wandal pomalował sprayem ścianę budynku jednej z firm na terenie Koła. Straty wyceniono na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych policjanci obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali pijanego rowerzystę.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1633
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
publikacje-dsc
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg