Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.12.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

dsc_908320 grudnia policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu spożywczo-przemysłowego na terenie gm. Osiek Mały. Mundurowi odzyskali skradzione mienie w postaci paczek papierosów oraz zapalniczek. Okazało się także, że zatrzymany mieszkaniec gm. Osiek Mały na przestrzeni ostatniego roku włamał się także pięciokrotnie do domów mieszkalnych w swojej okolicy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

20 grudnia na terenie gminy Koło, policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał marihuanę oraz jej nasiona. Policjanci zabezpieczyli 14 gram zabronionego suszu. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych, zatrzymali jednego pijanego kierującego pojazdem mechanicznym, czterech nietrzeźwych rowerzystów oraz jednego cyklistę, który kierował rowerem mimo sądowego zakazu prowadzenia jednośladów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.12.2014.
Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

112

W nocy 18 grudnia 2014 roku w Kole przy ul. Włocławskiej nieustalony sprawca wyłamał zamek w drzwiach mieszkania wszedł do jego wnętrza i ukradł laptopa marki Lenowo pieniądze, złotą biżuterię oraz kosmetyki. Starty zostały oszacowane na kwotę ok. 2000,-zł,

Tego samego dnia w sten sam sposób dokonano włamania do mieszkania w Kole przy ul. Wojciechowskiego. W tym przypadku sprawca ukradł pieniądze, złotą biżuterię oraz alkohol. Straty tym razem zostały oszacowane na kwotę 7,500,-zł            

Na drogach powiatowych doszło do jednego wypadku drogowego, który zaistniał na trasie nr 92 w miejscowości Łążek, gdzie ranne zostały trzy osoby w tym niespełna półtoraroczne dziecko. Policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej, zatrzymali jednego nietrzeźwego rowerzystę, który kierował rowerem pomimo Sądowego zakazu.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.12.2014.

pol2Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących rowerami.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.12.2014.

alk2Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatu kolskiego obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi, a jeden z nietrzeźwych kierowców złamał sądowy zakazy prowadzenia pojazdów. Kierujący za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.12.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących autami, a także motocyklistę i rowerzystę, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.12.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

112

W nocy 13 grudnia 2014 roku w jednej z miejscowości gm. Kłodawa nieustalony sprawca wykorzystując niezamknięte drzwi wejściowe do domu oraz sen domowników wszedł do jego wnętrza i ukradł pieniądze w kwocie 800,-zł.        

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków drogowych, a policjanci zabezpieczyli miejsce jednej kolizji drogowej, zatrzymali dwóch pijanych kierujących samochodami oraz jednego rowerzystę, który kierował rowerem pomimo Sądowego zakazu.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
12.12.2014.

stantrzezwosciMinionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego kierowcę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwym.

Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem za które grozi do dwóch lat więzienia. Kierowca, który wsiada za kierownicę na „podwójnym gazie” traci także prawo jazdy.

Jeżeli jesteśmy świadkami jak nietrzeźwa osoba wsiada za kierownicę to natychmiast powiadamiajmy Policję ( nr tel. 997 lub 112) ponieważ każdy pijany kierowca niesie śmiertelne zagrożenie na drodze.

Nie bądź obojętny – Reaguj!

STAN PO SPOŻYCIU ALKOHOLU

Jeśli stężenie alkoholu we krwi zawiera się między 0,2 i 0,5 promila (bądź od 0,1 do 0,25 mg w 1 dm wydychanego powietrza) to jest to stan po spożyciu alkoholu.

STAN NIETRZEŹWOŚCI

Stan nietrzeźwości w rozumieniu tego kodeksu zachodzi, gdy:
- zawartość alkoholu we krwi przekracza 0,5 promila albo prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość lub
- zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza przekracza 0,25 mg albo prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
11.12.2014.

rodiowozMinionej doby służby dyżurne zanotowały:

W nocy 09/10 grudnia 2014 roku nieustalony sprawca włamał się do sklepu w Kole przy ul. Blizna, a następnie z kasy fiskalnej ukradł pieniądze w kwocie 200,-z.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej, a ponadto zatrzymali jednego kierującego pojazdem mechanicznym, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1197
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg