Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
14.04.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kajdanki12 kwietnia w miejscowości Chodów złodziej ukradł pozostawiony przed blokiem rower górski o wartości około 500 złotych. Całe zdarzenie kradzieży zauważył jeden z mieszkańców Chodowa, który udał się w pościg za sprawcą. Mężczyzna ujął złodzieja i powiadomił Policję. Okazało się, że złodziej to 19-letni mieszkaniec gminy Chodów. Zatrzymany mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W okresie od grudnia 2013 do kwietnia 2014 roku na terenie działek letniskowych w gminie Kłodawa, nieustalony dotychczas sprawca wykopał z ziemi, a następnie ukradł 13 metalowych słupków i 35 mb siatki ogrodzeniowej o wartości około 2 000 złotych.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca ośmiu kolizji drogowych, zatrzymali pijanego kierowcę auta osobowego oraz nietrzeźwego motorowerzystę i rowerzystę, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
11.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały jedno zdarzenie o charakterze kryminalnym.

policja

Policjanci kolskiej Komendy otrzymali zgłoszenie, że od dłuższego okresu czasu nieustalony sprawca w jednym ze sklepów w Kościelcu dokonuje kradzieży. Łupem złodzieja padają głównie wyroby spożywcze oraz alkohol. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości złodzieja i odzyskaniem skradzionego mienia. 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

alkohol

W dniu 09.04.2014 roku o godz.19.20 w miejscowości Bugaj policjanci zatrzymali do kontroli 26 letniego kierowcę Peugeota. W czasie przeprowadzonej kontroli okazało się, że ma on 0,8 mg/dm3 czyli 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Prócz tego, że kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy to ponadto, za swój czyn odpowie przed Sądem

 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
09.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 997W dniu 08.04.2014 roku w czasie interwencji policjanci ujawnili i zabezpieczyli u 23 letniego mieszkańca Koła woreczek strunowy zawierający biały proszek. Po wstępnej weryfikacji okazało się, że w woreczku jest około 1 grama amfetaminy. Mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem, gdyż posiadanie środków odurzających jest zabronione.

Także w dniu wczorajszym o godz. 21.35 w miejscowości Ostrów gm. Olszówka policjanci zatrzymali do kontroli 39 letniego kierującego ciągnikiem rolniczym. podczas kontroli okazało si, że jest on pod wpływem alkoholu. badania wykazały, że miał on 1,13 gm/dm3 czyli około 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca tylko jednej  kolizji drogowej.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
08.04.2014.
Minionej doby na terenie powiatu kolskiego obyło się bez zdarzeń kryminalnych. Ponadto służby dyżurne nie odnotowały żadnych zdarzeń drogowych.  
 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
07.04.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

policja_dzrwi

W dniu 04 kwietnia 2014 roku w Kole przy ul. Toruńskiej nieustalony sprawca dokonał kradzieży portfela. Przestępca z jego wnętrza zabrał pieniądze w kwocie 1.600,-zł po czym portfel wyrzucił do pobliskiego kosza na śmieci. 

W dniu 06 kwietnia 2014 roku z parkingu niestrzeżonego w Kłodawie przy ul. Kościelnej, nieustalony sprawca dokonał kradzieży samochodu marki Volkswagen Golf, którego wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 8.000,-zł, 

Ponadto, policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch kierujących pojazdami mechanicznymi, czterech rowerzystów oraz zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. 

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
04.04.2014.

polic2Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

w dniu wczorajszym na  comiesięcznym JARMARKU w Kole przy ul. Narutowicza doszło do kradzieży portfeli z zawartością pieniędzy i dokumentów. W ten sposób poszkodowane zostały cztery osoby,

dzisiejszej nocy funkcjonariusze kolskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie 3 gramy środków odurzających.   

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1033
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg