Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
01.10.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:  

badaniealko29 września ujawniono, że na teren nieczynnego Wysypiska Śmieci w Grzegorzewie zostało wywiezione około 60 ton. ziemi  zanieczyszczonej prawdopodobnie substancjami ropopochodnymi. W chwili obecnej trwają czynności wyjaśniające czy doszło do skażenia środowiska i tym samym zagrożenia dla zdrowia okolicznych mieszkańców.     

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca jednej kolizji drogowej. Ponadto, funkcjonariusze zatrzymali dwóch pijanych kierowców aut osobowych, a także sześciu nietrzeźwych rowerzystów. Trzech z cyklistów będących pod działaniem promili, złamało także sądowy zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń o charakterze kryminalnym:

alk2

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych. W Kłodawie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem, któremu już zatrzymano prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed Sądem. Przypominamy, że prócz zakazu prowadzenia pojazdów, za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi nawet dwa lata więzienia.   

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.09.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

policjainformuje25 września policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę i 34 letnią kobietę, mieszkańca Koła, którzy pobili w Kole osiemnastolatka.Za pobicie parze grozi nawet 3 lata więzienia.

Także 25 września policjanci zatrzymali 43 letniego mężczyznę, który z terenu budowy ukradł materiały budowlane wartości 650 ,-zł. skradzione mienie odzyskano, a sprawcy za jego czyn grozi 5 lat pozbawienia wolności.  

27 września około godz. 2.15 dyżurny KPP w Kole otrzymał zgłoszenie o palącym się w miejscowości Chruścin gm. Dąbie stogu z balotami słowy. Straty powstałe  w wyniku splamienia zostały oszacowane na kwotę 1,500,-zł.     

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę auta osobowego, a także siedmiu nietrzeźwych rowerzystów. Dwóch z cyklistów będących pod działaniem promili, złamał także sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

zas125 września około godz. 5:40 w Kościelcu miał miejsce wypadek drogowy. Z ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem m-ki Renault 20-letni mieszkaniec gminy Przykona zasnął za kierownicą, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia jeden z dwójki pasażerów, którzy podróżowali autem z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy.

W nocy z 24/25 września na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kole, nieustalony dotychczas wandal pomalował sprayem zaparkowany samochód osobowy m-ki Audi. Straty wyceniono na 2 000 złotych.

Na drogach powiatowych doszło do wyżej opisanego wypadku, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta, jednego motorowerzystę oraz pijanego rowerzystę, który kierując jednośladem złamał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który także złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

bussW okresie od sierpnia do września na terenie gminy Kościelec, nieustalony dotychczas sprawca ukradł słupek telemetryczny wraz z wyposażeniem służący do pomiaru poziomu wód. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 1 000 złotych.

W nocy z 22/23 września w Kole, złodziej ukradł z placu z materiałami budowlanymi trzy furtki od bramy posesyjnej, osiem słupków metalowych oraz rolkę folii kubełkowej o łącznej wartości kilkuset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego rowerzystę, który kierując jednośladem złamał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.09.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

policeW okresie od 20 do 22 września w jednej z miejscowości na terenie gminy Osiek Mały, nieustalony dotychczas złodziej z niezamkniętego garażu ukradł elektronarzędzia m. in. szlifierkę kontową, kosę spalinową oraz wiertarkę udarową o łącznej wartości 1 800 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.09.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

gwiazdakolo21 września policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Koła, który ukradł telefon komórkowy swojemu koledze z którym wcześniej spożywał alkohol. Zajmujący się sprawą funkcjonariusze odzyskali także skradziony telefon komórkowy m-ki Kazam o wartości 600 złotych.  Złodziej, który okradł swojego kolegę noc spędził w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwieje (podczas zatrzymania posiadał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu) usłyszy zarzut kradzieży, zagrożony karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

19 września nieustalony dotychczas sprawca włamał się do jednego z mieszkań na terenie Koła. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych podczas nieobecności domowników. Łupem złodzieja padły pieniądze.  

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę auta osobowego, a także pięciu nietrzeźwych rowerzystów. Jeden z cyklistów będących pod działaniem promili, złamał także sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1142
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg