Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
TWÓJ DZIELNICOWY
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
Mapy Zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
dopalacze_nafb
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.05.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

wypadekbierzwienna29 maja w miejscowości Bierzwienna Długa Kolonia (gm. Kłodawa) na prostym odcinku szutrowej drogi gminnej, kierujący osobowym autem m-ki Daewoo Matiz stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 22-letni mieszkaniec gm. Kłodawa, który kierował pojazdem oraz dwóch pasażerów auta w wieku 22 i 20 lat z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Okoliczności i szczegóły wypadku ustali śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.  

auto27 maja na pograniczu powiatów kolskiego i tureckiego policjanci odnaleźli zatopiony w rzece Warta samochód osobowy m-ki BMW, który został skradziony na początku marca w Kole.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych. Mundurowi ponadto zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców osobowych aut oraz czterech pijanych rowerzystów. Jeden z nietrzeźwych kierowców posiadał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.05.2016.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. Ponadto mundurowi zatrzymali czterech pijanych kierujących osobowymi autami i dziewięciu nietrzeźwych rowerzystów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.05.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

sobotka23 maja około godz. 15:00 na drodze W-473 w miejscowości Sobótka gm. Dąbie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobowych aut, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. W tragicznym w skutkach zdarzeniu drogowym uczestniczył opel corsa, kierowany przez 47-letniego mieszkańca Dąbia oraz opel astra, którym podróżowało dwóch mieszkańców woj. łódzkiego w wieku od 23 do 24 lat. W wyniku doznanych obrażeń ciała śmierć na miejscu zdarzenia poniósł kierowca corsy, natomiast pasażer astry został hospitalizowany. Szczegóły i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

W nocy z 23/24 maja w gm. Koło z terenu prywatnej posesji, nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży niezamkniętego samochodu ciężarowego m-ki IVECO Daily. Straty oszacowano na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali trzech pijanych rowerzystów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.05.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

dsc_000220 maja w miejscowości Katarzyna gm. Przedecz miał miejsce wypadek drogowy, w wyniku którego śmierć poniósł 34-letni rowerzysta. Do tragedii doszło na wskutek zderzenia jadącego drogą powiatową nr 340 ciągnika siodłowego m-ki Scania (wraz z naczepą) z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej rowerzystą. Kierowca ciężarówki 41-letni mieszkaniec Krośniewic podczas zdarzenia był trzeźwy. Szczegóły i okoliczności wypadku ustali śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.  

20 maja w Kole policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Zatrzymanemu mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi do trzech lat więzienia. 

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca ośmiu kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego pijanego kierowcę osobowego auta i trzech nietrzeźwych rowerzystów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.05.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

sygnal18 maja w Dąbiu, nieustalony dotychczas sprawca dokonał przebicia czterech opon oraz uszkodzenia przedniej szyby w zaparkowanym na niestrzeżonym parkingu osobowym aucie m-ki Suzuki. Straty wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę osobowego auta.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.05.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99717 maja w Kole, policjanci zatrzymali podczas interwencji domowej 48-letnią kobietę i 19-letniego mężczyznę, którzy posiadali zabroniony susz roślinny. Zatrzymane osoby odpowiedzą za posiadania środków odurzających. Grozi im do trzech lat więzienia.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. Ponadto mundurowi uniemożliwili dalsza jazdę pijanemu kierowcy osobowego auta oraz nietrzeźwemu rowerzyście.  

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.05.2016.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

11214 maja na terenie stacji paliw przy autostradzie A-2 nieustalony dotychczas sprawca dokonał przywłaszczenia pieniędzy, które przez nieuwagę pozostawiła w toalecie klientka stacji. Pokrzywdzona kobieta po zorientowaniu się, że pozostawiła torebkę damską powróciła na stację, wówczas okazało się, że pieniędzy wewnątrz torebki już nie ma. Łupem złodzieja padło kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali nietrzeźwego kierowcę auta i kierującego pojazdem, który prowadził samochód osobowy pomimo decyzji uprawnionego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.05.2016.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

sygnal14 maja w Kole policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 0,5 grama zabronionego suszu roślinnego. Młodemu mieszkańcowi Koła za posiadanie środków odurzających grozi do trzech lat więzienia.  

13 maja w Kole na ul. Toruńskiej miał miejsce wypadek drogowy. Do zdarzenia doszło podczas wykonywania manewru cofania z prywatnej posesji przez kierującego osobowym BMW, który uderzył w jadącą chodnikiem rowerzystkę. Kierująca rowerem 74-letnia mieszkanka Koła z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca auta 36-letni mieszkaniec gm. Chodów był trzeźwy.

15 maja w Lubotyniu gm. Babiak kierujący samochodem osobowym m-ki Renault Laguna z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia troje pasażerów pojazdu w wieku 18-24 lat z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Kierowca auta 21-letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego podczas zdarzenia był trzeźwy.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych. Mundurowi ponadto zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta oraz dwóch kierujących samochodem osobowym i jednego rowerzystę, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1538
debaty społeczne
brd
374_turysta[1]
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
publikacje-dsc
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg