Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
baner---plakat-pokrzywdzeni-2015-v3  
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kajdanki29 kwietnia policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który uszkodził karoserię osobowego auta m-ki Citroen zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu w Kole. Sprawca podczas zatrzymania był pijany. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 22-latek noc spędził w kolskim areszcie, gdy wytrzeźwieje młody mieszkaniec Koła usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi do pięciu lat więzienia.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kopia dsc_000128 kwietnia w Dąbiu na ul. Kościuszki doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że w przechodzące przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych 10-letnie dziecko uderzył rozpędzony motocyklista. Kierujący jednośladem uciekł z miejsca zdarzenia, natomiast poszkodowana dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Dąbiu. Ktokolwiek widział ten wypadek proszony jest o pilny kontakt z Policją osobiście lub telefonicznie pod nr 63 26 18 340. Wszelkie informacje dotyczące sprawcy wypadku można także przekazywać pod numerem alarmowym 997.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
28.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

torebka27 kwietnia w jednym ze sklepów w Kole, nieustalony dotychczas sprawca dokonał kradzieży z torebki damskiej, jednej z klientek sklepu pieniądze oraz kartę bankomatową.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierowcę osobowego auta i nietrzeźwego rowerzystę. Do jednej z kolizji doszło na autostradzie A-2, gdzie przed nadjeżdżający ciągnik siodłowy z naczepą wbiegło zwierze leśne – łoś. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały także dwa osobowe auta jadące za ciężarówką. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.04.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kradziez26 kwietnia w jednej z miejscowości w gminie Koło, policjanci ujawnili nielegalne pobieranie energii elektrycznej. Policjanci przedstawili zarzut 43-letniemu mężczyźnie, który poprzez bezpośrednie przyłącze do linii energetycznej pobierał energię elektryczną bez uiszczania opłaty. 43-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali kierującego autem, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz czterech nietrzeźwych rowerzystów. Dwóch z kierujących jednośladami także złamali sądowe zakazy prowadzenia rowerów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.04.2015.

znakwypadekdrogowyMinionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym. Policjanci już zatrzymali mu prawo jazdy, a o jego dalszych losach zadecyduje Sąd.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsca pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów, którzy posiadali także sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

dsc_0025

W nocy z 21/22 kwietnia w miejscowości Kościelec, kolscy policjanci dokonali blokady drogi K-92 w związku z prowadzonym pościgiem za samochodem m-ki Volkswagen Crafter, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej funkcjonariuszom z KMP w Koninie. Kierujący Volkswagenem, który uciekał kilkadziesiąt kilometrów, zatrzymał się przed blokadą policyjną. Kiedy ścigający go funkcjonariusze próbowali otworzyć drzwi pojazdu, mężczyzna siedzący za kierownicą dostawczego Volkswagena ruszył i usiłował przejechać znajdującego się przed pojazdem funkcjonariusza. Na szczęście policjant zdążył odskoczyć w bezpieczne miejsce. Chwilę później mężczyzna został obezwładniony i doprowadzony do radiowozu. Uciekającym kierowcą okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Kramsk. W pojeździe 27-latka policjanci znaleźli butelkę, w której znajdowało się około kilograma białego proszku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że może być to substancja pochodna amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni prowadzone dochodzenie przez kolskich policjantów pod nadzorem Prokuratury.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczyli miejsca jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali pijanego motorowerzystę i dwóch nietrzeźwych rowerzystów, którzy posiadali także sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.04.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego kierującego osobowym autem i nietrzeźwego rowerzystę.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1285
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg