Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
01.09.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

wlam129 sierpnia w Kole przy ul. Różanej nieznany sprawca włamał się do mieszkania skąd dokonał kradzieży:złotej biżuterii, pieniędzy oraz obuwia. Wartość utraconego mienia pokrzywdzona oszacowała na kwotę przekraczającą 2.000,-zł, 

29 sierpnia w Kole przy ul. Konwaliowej nieznany sprawca włamał się do mieszkania skąd dokonał kradzieży:złotej biżuterii, pieniędzy, I-pada,konsoli PS3, 3 laptopów, odzieży i obuwia. W tym przypadku straty zostały oszacowane na kwotę blisko 16.000,-zł,

29 sierpnia na stacji paliw na terenie MOP Police Mostowe n/n sprawca dokonał kradzieży paliwa w ilości 91 litrów oleju napędowego wartości przekraczającej 500,-zł,

31 sierpnia z terenu centrum ogrodniczego w Kole nn sprawca dokonał kradzieży krzewów ozdobnych łącznej wartości ok. 2450,-zł,

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych. Ponadto funkcjonariusze czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi, a rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.08.2014.

radiowozMinionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń o charakterze kryminalnym:

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce trzech kolizji drogowej oraz zatrzymali jednego kierującego, który nie stosował się do wyroku Sądu zakazującego mu kierowania pojazdami.  

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
28.08.2014.

akosensorMinionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń o charakterze kryminalnym:

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce trzech kolizji drogowej oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego samochodem.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.08.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

radiowoz1W nocy z 26/27 sierpnia w Babiaku, nieustalony dotychczas sprawca włamał się do sklepu spożywczego. Łupem złodzieja padły papierosy i alkohol o łącznej wartości kilku tysięcy złotych.

26 sierpnia w jednym ze sklepów oferującym do sprzedaży sprzęt RTV i AGD w Kole, złodziej ukradł laptopa m-ki DELL o wartości 1800 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali 33-letniego mieszkańca Koła, który kierował samochodem osobowym będąc pod działaniem środków odurzających.
 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.08.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych, zatrzymali dwóch pijanych kierujących samochodami osobowymi oraz nietrzeźwego rowerzystę, który posiadał także sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.08.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kajdanki23 sierpnia w Kole policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu tureckiego, który posiadał przy sobie środki odurzające. Młodemu mężczyźnie za posiadanie marihuany grozi do 3 lat więzienia.

23 sierpnia na terenie targowiska w Babiaku, nieustalony dotychczas sprawca ukradł z niezamkniętego auta torebkę damską w której znajdowały się dokumenty.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca sześciu kolizji drogowych. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali pijaną kobietę, która kierowała osobowym autem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu oraz rowerzystę, który złamał sądowy zakaz prowadzenia jednośladów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.08.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

pol221 sierpnia w Kłodawie policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który uszkodził pięścią drzwi w pokoju hotelowym. Zatrzymany wandal to mieszkaniec Kłodawy, który usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, za który grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

21 sierpnia na jednej ze stacji paliw w gm. Babiak, nieustalony dotychczas złodziej ukradł klientce stacji portfel, w którym znajdowały się pieniądze, dokumenty oraz karta płatnicza.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali rowerzystę, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia jednośladów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.08.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę osobowego Daewoo (ponad 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) oraz nietrzeźwego rowerzystę, który posiadał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1120
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg