Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego motorowerzystę oraz rowerzystę.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
28.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

polic2W dniu 26 maja 2015 roku policjanci KPP w Kole zatrzymali nieletniego mieszkańca Koła, który tego samego dnia w godzinach południowych dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością pieniędzy i dokumentów pozostawionych w szatni w jednym z kolskich klubów fitness. Nieletniego przesłuchano już w obecności rodzica w charakterze sprawcy czynu karalnego. Teraz sprawa trafi do Wydziału Rodzinnego Sądu Rejonowego w Kole, gdzie sprawca odpowie za kradzież mienia.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców aut osobowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.05.2015.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 997W dniu 23 maja 2015 roku w miejscowości Babiak doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – samochód osobowy i motorower. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letnia mieszkanka gminy Babiak - kierująca samochodem osobowym marki Audi A4 usiłując wjechać na parking nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w jadący z przeciwnego kierunku motorower marki Simson. Wskutek zdarzenia kierujący motorowerem 17-letni mieszkaniec Lipin doznał złamania nogi, a pasażer motoroweru – również 17-letni mieszkaniec miejscowości Lipiny doznał urazu głowy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

W dniu 23 maja 2015 roku w miejscowości Dąbie funkcjonariusze miejscowego posterunku policji zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Ford Focus. Poruszali się nim mieszkańcy powiatu poddębickiego tj. 25-letni kierowca wraz z 23-letnim pasażerem. W toku podjętych czynności policjanci ujawnili, że pojazd ten został skradziony na terenie działania KPP w Poddębicach. Ponadto jak się okazało kierujący pojazdem był nietrzeźwy i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawcy kradzieży - kierujący wraz z pasażerem zostali zatrzymani, a odzyskany samochód przekazano pokrzywdzonemu.

W dniu 24 maja 2015 roku na drodze W263 w miejscowości Bierzwienna Długa doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letnia mieszkanka gminy Kłodawa - kierując samochodem osobowym marki Mitsubishi Carisma podczas włączania się do ruchu i wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Wskutek zdarzenia 46-letni rowerzysta – mieszkaniec Kłodawy doznał złamania kości obojczyka i trafił do szpitala. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

W dniu 24 maja 2015 roku 40-letni mieszkaniec gminy Koło zawiadomił policję o kradzieży łódki wiosłowej przymocowanej do molo w miejscowości Brzezie gmina Babiak. Nieustalony dotychczas sprawca kradzieży dokonał między 22 a 24 maja 2015 roku. Łódka mierzy około 3,70 m długości, z zewnątrz jest koloru niebieskiego, a wewnątrz jasnożółtego. Wszelkich świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją (nr 997 lub 112).

Ponadto na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali czterech kierowców, którzy nie stosowali się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów - dwóch spośród  nich kierowało pojazdami w stanie nietrzeźwym.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

napisNa drogach powiatowych obyło się bez wypadków. Policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Ponadto funkcjonariusze Wydziału Prewencji KPP w Kole zatrzymali jedno prawo jazdy w związku z przekroczeniem liczby 24 punktów karnych przez kierującego samochodem 33-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego.

 

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji. Policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów. Jeden z zatrzymanych cyklistów kierował rowerem po drodze publicznej pomimo sądowego zakazu.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.05.2015.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

wypadek w269W dniu 19 maja 2015 roku na drodze W269 w miejscowości Lubotyń doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mieszkaniec Włocławka - kierujący samochodem ciężarowym m-ki Ford Transit podczas manewru wyprzedzania rowerzysty jadącego w tym samym kierunku potrącił kierującego rowerem 75-letniego mieszkańca Lubotynia, który gwałtownie skręcił w lewo. Wskutek zderzenia rowerzysta z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

W dniu 19 maja 2015 roku w jednym z kolskich marketów policjanci Wydziału Prewencji KPP w Kole zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej. Łupem złodzieja padły dwie patelnie oraz 10 par spodni o łącznej wartości około 550 złotych. Skradzione mienie odzyskano. Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec naszego miasta znany już kolskim policjantom z wcześniejszych kradzieży sklepowych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Ponadto na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali rowerzystę, który kierował rowerem po drodze publicznej pomimo sądowego zakazu.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1304
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg