Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
stopagresjidrogowej-kwp
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazdakolo23 października w Kole policjanci zatrzymali dwie małoletnie dziewczyny, które zażyły środki odurzające. Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób małoletnie osoby weszły w posiadanie narkotyków. Po czynnościach dziewczynami zajmie się Sąd Rodzinny.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowej oraz dwóch pijanych kierujących autami osobowymi oraz nietrzeźwego rowerzystę, który załamał także sądowy zakaz prowadzenia jednośladów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

kajdanki22 października policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas legitymowania używając słów wulgarnych i obelżywych znieważył funkcjonariuszy wykonujących czynności służbowe. Zatrzymanemu 49-letniemu mieszkańcowi gminy Babiak  grozi do 12 miesięcy pozbawienia wolności.

W nocy z 21/22 października w Kościelcu, złodziej ukradł 250 mb kabla telefonicznego o wartości kilku tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowej oraz zatrzymali kierującego samochodem osobowym, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

gwiazda 99721 października spod jednej ze szkół na terenie Kłodawy, złodziej ukradł rower górski m-ki UNIBIKE Mission-17 o wartości kilkuset złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego rowerzystę.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

pozar20 października około godz. 12:00 w jednej z miejscowości w gminie Kościelec doszło do pożaru pomieszczenia mieszkalnego, w wyniku którego poparzeń ciała doznał 65-letni domownik. Ze wstępnych ustaleń służb mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że ogień w mieszkaniu pojawił się na wskutek zwarcia instalacji elektrycznej od źle działającej poduszki elektrycznej. Spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia. Okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

20 października nieustalony dotychczas złodziej wykorzystując nieobecność domowników włamał się do jednego mieszkań w Kole i ukradł biżuterię, pieniądze oraz laptopa. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji. Policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów. Jeden z zatrzymanych kierujących jednośladami posiadał także sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.10.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

rower19 października około godz. 19:00 w miejscowości Bogusławice kierujący samochodem osobowym m-ki Daewoo Tico 20-letni mieszkaniec Babiaka, na prostym odcinku drogi uderzył w jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku zderzenia 44-letni mieszkaniec gminy Sompolno, który kierował jednośladem trafił do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autem był trzeźwy, natomiast stan trzeźwości rowerzysty ustali badanie krwi. W powyższej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury.

19 października na cmentarzu parafialnym w Dębach Szlacheckich, nieustalony dotychczas sprawca pomalował farbą nagrobek. Wandal spowodował straty o wartości kilku tysięcy złotych.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymali czterech pijanych kierujących pojazdami mechanicznymi, dwóch nietrzeźwych rowerzystów oraz kierującego autem, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

dsc_054116 października w Kole na ul. Toruńskiej miał miejsce wypadek drogowy. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem ciężarowym m-ki Iveco Magirus  43-letni mieszkaniec powiatu tureckiego, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku zdarzenia 28-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala. Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych oraz zatrzymali pijanego rowerzystę oraz dwóch cyklistów, którzy złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych oraz zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem osobowym bez prawa jazdy oraz pod działaniem alkoholu i środków odurzających.

 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.10.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsce jednej kolizji drogowej.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1159
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg