Komenda Powiatowa Policji w Kole
Strona Główna
Aktualności
Telefony do KPP/KP/PP
Prewencja
Ruch Drogowy
Jednostka
Dzielnicowi
Kontakt
Oferta Pracy
Skargi i wnioski
Kibic na Szóstkę
Debaty Społeczne
bezpieczna-praca.gif
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
itaka
logo_nl
mops
190.gif
Aktualności
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.04.2014.
dsc_7189Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.
Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca czterech kolizji drogowych. Ponadto, w dniu 23 kwietnia 2014 roku o godz. 15.50 w  miejscowości Trzęśniew Duży gm. Kościelec doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu i motoroweru. Jak ustalono kierujący samochodem marki VW Passat z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn uderzył w jadącego skuterem mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala w Koninie.
…więcej
 
Środa | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.04.2014.

akosensorMinionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca dwóch kolizji drogowych. Ponadto, policjanci w dniu wczorajszym o godz. 17.20 w Żerominie gm. Osiek Mały zatrzymali mieszkańca Konina, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwym. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu  w wydychanym powietrzu wykazało 0.30 mg/dm3. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy, a ponadto za swój czyn odpowie przed sądem. Prócz odebrania uprawnień do kierowania grozi mu nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. 
 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
22.04.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kopia s700244721 kwietnia kolscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Grzegorzew, który podczas odbywającej się w tym dniu dyskoteki w miejscowości Borysławice, dotkliwie pobił innego mieszkańca gminy Grzegorzew. Zatrzymany mężczyzna był już notowany w policyjnych kartotekach za pobicia i rozboje. Teraz 22-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 18/19 kwietnia złodziej włamał się do jednego z kiosków „Ruchu” na terenie Koła skąd ukradł papierosy.

W nocy z 18/19 kwietnia nieustalony dotychczas sprawca uszkodził zaparkowany na jednym z parkingów niestrzeżonych w Kole samochód osobowy m-ki Opel Corsa. Wandal urwał lusterka zewnętrzne od pojazdu oraz uszkodził tylni błotnik. Wartość strat wyceniono na 600 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca pięciu kolizji drogowych . W świąteczny weekend funkcjonariusze zatrzymali czterech pijanych kierujących autami osobowymi, jednego nietrzeźwego motorowerzystę oraz czterech nietrzeźwych rowerzystów z czego dwóch złamało także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
18.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

swietlny napisW nocy z 16/17 kwietnia w Kole na jednym z parkingów niestrzeżonych złodziej ukradł ponad 300 litrów oleju napędowego z baku zaparkowanego auta m-ki Scania.

W okresie od 09 do 17 kwietnia w jednej z firm handlowo-usługowej w Kole, nieustalony dotychczas sprawca uszkodził skrzynkę baterii kondensatorów. W wyniku uszkodzenia skrzynka uległa spaleniu powodując straty wycenione na kwotę około 30 000 złotych.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali motorowerzystę, który miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

 
Wtorek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne nie zanotowały zdarzeń i zgłoszeń o charakterze kryminalnym.

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków, a policjanci zabezpieczali miejsca trzech kolizji drogowych.

 
Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
14.04.2014.

Minionego weekendu służby dyżurne zanotowały:

kajdanki12 kwietnia w miejscowości Chodów złodziej ukradł pozostawiony przed blokiem rower górski o wartości około 500 złotych. Całe zdarzenie kradzieży zauważył jeden z mieszkańców Chodowa, który udał się w pościg za sprawcą. Mężczyzna ujął złodzieja i powiadomił Policję. Okazało się, że złodziej to 19-letni mieszkaniec gminy Chodów. Zatrzymany mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W okresie od grudnia 2013 do kwietnia 2014 roku na terenie działek letniskowych w gminie Kłodawa, nieustalony dotychczas sprawca wykopał z ziemi, a następnie ukradł 13 metalowych słupków i 35 mb siatki ogrodzeniowej o wartości około 2 000 złotych.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczali miejsca ośmiu kolizji drogowych, zatrzymali pijanego kierowcę auta osobowego oraz nietrzeźwego motorowerzystę i rowerzystę, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

 
Piątek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
11.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały jedno zdarzenie o charakterze kryminalnym.

policja

Policjanci kolskiej Komendy otrzymali zgłoszenie, że od dłuższego okresu czasu nieustalony sprawca w jednym ze sklepów w Kościelcu dokonuje kradzieży. Łupem złodzieja padają głównie wyroby spożywcze oraz alkohol. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości złodzieja i odzyskaniem skradzionego mienia. 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych.

 
Czwartek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.04.2014.

Minionej doby służby dyżurne zanotowały:

alkohol

W dniu 09.04.2014 roku o godz.19.20 w miejscowości Bugaj policjanci zatrzymali do kontroli 26 letniego kierowcę Peugeota. W czasie przeprowadzonej kontroli okazało się, że ma on 0,8 mg/dm3 czyli 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Prócz tego, że kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy to ponadto, za swój czyn odpowie przed Sądem

 

Na drogach powiatowych obyło się bez wypadków i kolizji drogowych.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1037
debaty społeczne
brd
nie
informacje-z-odpraw.jpg
 
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
 praca-w-policji
serwis.jpg
policjant_plakat_m2.jpg