Zakończyła pracę w Policji - Aktualności - KPP Koło

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończyła pracę w Policji

Data publikacji 28.08.2018

Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Artur Foryński 27 sierpnia br. pożegnał odchodzącą na zaopatrzenie emerytalne Panią Jadwigę Bartczak, zatrudnioną na stanowisku starszy inspektor Zespołu Statystyki Przestępczości Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp Artur Foryński podziękował odchodzącej na emeryturę Pani Jadwidze Bartczak za jej 25 letni wkład w funkcjonowanie tutejszej jednostki. Komendant podkreślił zaangażowanie i sumienność, jakim zawsze Pani Jadwiga wykazywała się podczas wykonywania obowiązków służbowych. Szef kolskich policjantów życzył szanownej emerytce zdrowia i realizacji osobistych planów podczas zasłużonego odpoczynku. Do podziękowań przyłączyli się również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki, Naczelnik Wydziału Kryminalnego asp. szt. Zbigniew Burliński oraz pozostali obecni na spotkaniu koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Odchodząca na emeryturę Pani Jadwiga Bartczak w Komendzie Powiatowej Policji w Kole pracowała od 1 czerwca 1993 roku. Przez pierwsze 3 lata prowadziła sekretariat Komendanta Powiatowego Policji, kolejne 6 lat była pracownikiem Zespołu Finansów i Zaopatrzenia, w latach 2003 – 2008 zajmowała stanowisko starszego inspektora Sekcji Prewencji i przez ostatnie 10 lat pracowała jako starszy inspektor Zespołu statystyki Przestępczości Wydziału Kryminalnego.

Pani Bartczak wyjątkowo sumiennie i skrupulatnie wykonywała powierzane jej zadania. Była nadzwyczaj dyspozycyjna i odpowiedzialna. Chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym z innymi pracownikami. Prezentowała wysoką kulturę osobistą oraz postawę szacunku do współpracowników oraz przełożonych.

Szanownej emerytce serdecznie dziękujemy za długoletni okres współpracy, a na dalsze lata życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności!