Zbiórka krwi dla naszej koleżanki - Aktualności - KPP Koło

Aktualności

Zbiórka krwi dla naszej koleżanki

Data publikacji 02.12.2019

W poniedziałek 9 grudnia br. w sali parafialnej przy Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole (kolska fara) od godz. 8:30 do 12:30 będzie można oddawać krew. Tym razem będzie to zbiórka celowa na rzecz Joanny Adamczyk – pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Koleżeńska, sympatyczna, skora do pomocy – teraz sama potrzebuje wsparcia innych. U Joanny Adamczyk, pracownicy tutejszej komendy Policji zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Do leczenia potrzebna jest między innymi krew. Asia chętnie sama dzieliła się tym darem życia z innymi. Od niedawna wyniki badań, nie pozwoliły jej na honorowe oddawanie krwi. 9 grudnia czeka ją skomplikowana operacja. Podczas hospitalizacji niezbędna będzie transfuzja krwi, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc – o krew dla Asi, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Organizowana na rzecz Joanny zbiórka krwi odbędzie się 9 grudnia 2019 roku w godzinach 8:30 – 12:30 przy ulicy Kościelnej w sali parafialnej przy Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (kolska fara).

Aby oddać krew należy:

- okazać się dokumentem tożsamości (nie zapomnij go zabrać ze sobą),

- mieć ukończone 18 lat i nie przekroczyłeś 65 roku życia,

- ważyć nie mniej niż 50 kg