Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek drogowy w Tarnówce Dąbskiej

Data publikacji 27.06.2010

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut po godzinie 20.00 w Tarnówce Dąbskiej na drodze między Kłodawą a Dąbiem. W wypadku zginęła 15 letnia dziewczyna.    

tarnowka_2Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut po godzinie 20.00 w Tarnówce Dąbskiej na drodze między Kłodawą a Dąbiem. W wypadku zginęła 15 letnia dziewczyna.
 

 

Kilkanaście minut po 20.00 dyżurny kolskiej jednostki przyjął informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Tarnówka Dąbska na drodze między Dąbiem a Kłodawą. Podczas wyprzedzania zderzyły się  bmw z osobowym golfem. Volkswagenem podróżowała czwórka rodzeństwa w wieku od 15 do 22 lat. Po zderzeniu golf uderzył w przydrożne drzewo i ponownie wjechał na jezdnię, siła uderzenia w drzewo była jednak tak duża, że dwójka pasażerów wypadła na zewnątrz. Śmierć na miejscu poniosła 15 letnia dziewczyna, jej bracia z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitali w Kole i Koninie. Kierowca bmw zbiegł z miejsca wypadku, w samochodzie, którym kierował została dwójka pasażerów. 

 tarnowka

Na miejscu wypadku policjanci i prokurator pracowali przez kilka godzin. Dodatkowe patrole szukały również kierowcy bmw. Zatrzymano go  u znajomych w Dąbiu ponad 4 godziny po zdarzeniu. Kierowca jest 23 letnim mieszkańcem Poznania w chwili zatrzymania znajdował się po użyciu alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku.   

Powrót na górę strony