Profilaktyka czyli akcje i działania

Kolscy policjanci zapraszają na znakowanie rowerów

Data publikacji 04.04.2017

Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W Kole rusza już V edycja znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży jednośladów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania "Oznakuj swój rower" przeprowadzone zostaną przez Komendę Powiatową w Kole w dniu 8-go kwietnia od godz. 16:30.

Procedura programu polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu "engrawer", oznaczenia składającego się z liter i cyfr na ramie pojazdu, która daje możliwość zidentyfikowania właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru.

W akcji znakowania rowerów zorganizowanej przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole udział powinni wziąć szczególnie cykliści, których rowery pozbawione są cech i znaków identyfikacyjnych.

Znakowanie rowerów odbędzie się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 13 w dniu 08 kwietnia 2017 r. w godz. 16:30 – 18:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kolskiego.

Powrót na górę strony