Profilaktyka czyli akcje i działania

Oznakuj swój rower!!!

Data publikacji 22.04.2016

znakowanierowerowNie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W Kole rusza kolejna już edycja znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania "Oznakuj swój rower" przeprowadzone zostaną przez Komendę Powiatową w Kole w dniu 28-go kwietnia od godz. 16:00.

Procedura programu polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu "engrawer", oznaczenia składającego się z liter i cyfr na ramie pojazdu, która daje możliwość zidentyfikowania właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru.

W akcji znakowania rowerów zorganizowanej przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole udział powinni wziąć szczególnie cykliści, których rowery pozbawione są cech i znaków identyfikacyjnych.

Znakowanie rowerów odbędzie się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 13 w dniu 28-go kwietnia 2016 r. w godz. 16:00 – 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kolskiego.

Powrót na górę strony