Ku przestrodze

Zatrzymany młody kierowca pod działaniem narkotyków

Data publikacji 25.06.2014

policja_dzrwiMinionej doby policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Koła, który kierował samochodem osobowym będąc pod działaniem środków odurzających. W wyniku szczegółowej kontroli mundurowych okazało się także, że mężczyzna posiada w aucie narkotyki. Teraz 22-latek za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia na 3 lata.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w Kole w dniu wczorajszym zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy m-ki BMW, za kierownicą którego siedział 22-letni mieszkaniec Koła. Podczas czynności sprawdzających policjanci nabrali podejrzeń, że młody mężczyzna znajduje się pod działaniem środków odurzających, jak się później okazało przypuszczenia stróżów prawa były trafne. Ponadto w wyniku szczegółowej kontroli pojazdu mundurowi ujawnili ukryte w aucie w woreczkach foliowych kilka gram zakazanych środków odurzających.

22-latek za swoje czyny stracił prawo jazdy oraz stanie przed Sądem, gdzie może usłyszeć wyrok pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

Powrót na górę strony