Ku przestrodze

Tragiczny wypadek w Brdowie - 5 osób nie żyje, jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala

Data publikacji 12.07.2015

dsc_0196Pięć osób zginęło, a jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze W-270 w miejscowości Brdów gm. Babiak. Wszyscy poszkodowani podróżowali osobowym Seatem, który z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym Fiatem.

12 lipca około godz. 2:00 w miejscowości Brdów gm. Babiak na drodze wojewódzkiej nr 270 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa osobowe auta m-ki Seat Leon i Fiat Freemont. Z ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia, wynika że kierująca Seatem 20-letnia kobieta jadąca z Koła w kierunku Włocławka, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka osobowym Fiatem. W wyniku wypadku pięcioro pasażerów w wieku od 14 do 23 lat podróżujących Seatem zginęło na miejscu, natomiast kierująca autem w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Czterech pasażerów i kierująca autem m-ki Seat to mieszkańcy gminy Babiak, natomiast 14-latka gminy Kramsk.

Kierowca Fiata – 27 letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego był trzeźwy. Stan trzeźwości kierowcy oraz pasażerów Seata zostanie ustalony w toku trwającego śledztwa prowadzonego przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej.

 

dsc_0195dsc_0196

Powrót na górę strony